Варіанти підписки та ціни на оренду ЛІРА-САПР

Пропонуємо послугу оренди програмного забезпечення для інженерів, які аналізують та проектують будівельні конструкції. Доступна підписка на річні та місячні плани. Якщо ви хочете оновити наявну ліцензію, або Вас цікавить разова покупка, відвідайте цю сторінку.

Виберітьплан, який вам підходить

67 200 грн.
За рік Купити
-20%

ЛІРА-САПР FULL

Річний рахунок

Доступ до продукту та технічної підтримки, доки ваша підписка активна

7 000 грн.
За місяць Купити

ЛІРА-САПР FULL

Щомісячна оплата

Доступ до продукту та технічної підтримки, доки ваша підписка активна

Поширені запитання щодо передплати


Одразу після створення замовлення ви отримаєте посилання на оплату платіжною картою або друк рахунку для безготівкової оплати. Ви можете оплатити кредитними картками Visa, MasterCard або з розрахункового рахунку.
Програмні продукти поставляються в електронному вигляді на e-mail, який ви вказуєте при оформленні замовлення. Після оплати ви отримаєте електронний лист з файлом доступу до ліцензійного ключа, посиланням на дистрибутив та інструкцією.
Програмні продукти доставляються електронним способом (по електронній пошті), відвантаження таких замовлень здійснюється протягом 0-48 годин з моменту надходження коштів за вашим замовленням. Повний термін виконання замовлення, який обчислюється від моменту його оформлення на сайті до отримання покупцем всіх замовлених продуктів, складається з наступних складових: час, затрачений покупцем на оплату замовлення, і час процесингу цієї оплати в межах відповідної платіжної системи (банку) аж до надходження достовірної інформації про проведену оплату (підтвердження факту оплати замовлення); час, витрачений на відвантаження замовлення; час, витрачений на доставку замовлення по електронних каналам зв'язку.
Якщо з будь-якої причини ви не подовжите контракт на використання послуг оренди, ваша поточна версія ЛІРА-САПР перестане працювати. Якщо ви вирішите оновити підписку, скористайтеся придбанням послуги оренди знову.
Використання програмного забезпечення ЛІРА-САПР регулюється умовами, що додаються під час їх завантаження та/або встановлення ліцензійної угоди з кінцевими користувачами.

Способи оплати


Безготівковий розрахунок

Цей спосіб оплати доступний як для фізичних, так і для юридичних осіб. Після оформлення замовлення, ви отримаєте рахунок-оферту з усіма реквізитами, яку можете роздрукувати для наступної оплати в будь-якому комерційному банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми.


Visa/MasterCard

Скоро

Оплата замовлення онлайн банківською карткою Visa і MasterCard. Використовуться сервіс прийому платежів LiqPay. Після заповнення і підтвердження замовлення ви будете перенаправлені на захищену сторінку веб-сайту банку, де і вкажете реквізити картки для оплати, при цьому обмін інформацією буде проведений за допомогою промислових форматів шифрування.

Виникли запитання?

info@liraland.com
(050)312-22-31
(044)590-58-86