Випереджати побажання користувачів

Розробляємо і впроваджуємо інформаційні технології
для проектування і розрахунку об'єктів будівництва

Про компанію

Група компаній «LIRALAND» - провідний розробник інноваційного програмного забезпечення в області автоматизованого проектування.


Ми пропонуємо фахівцям відкриту платформу для побудови сучасної технології проектування. В основі технології лежить інформаційне моделювання, що забезпечує цілий ряд переваг на всіх етапах життєвого циклу об'єктів будівництва в будь-яких галузях, будь то об'єкти транспортної інфраструктури, енергетики, сільського господарства, промислового та цивільного будівництва.

Динамічний розвиток нашої компанії підтверджується постійним розширенням функціональності, збільшенням наукоємності, розвитком систем для конструювання, реалізацією нових нормативних документів, розвитком технології інтеграції з іншими програмними засобами, в тому числі і закордонними.

Співробітники нашої компанії є висококваліфікованими інженерами-конструкторами, програмістами та науковими дослідниками. У нашій компанії працює 12 науковців, які вирішують наукомісткі завдання щодо визначення напружено-деформованого стану конструкцій для різних етапів життєвого циклу.

Історія

Колектив розробників програмних комплексів ЛІРА, МОНОМАХ, та ін. Існує вже більше 50 років. В основі стоять фахівці, що працювали під керівництвом О. С. Городецького в КиївЗНДІЕП (1961-1974) і ДНДІАСБ (1974-2010)

Відображаючи реалії сьогоднішнього дня наші плани спрямовані в майбутнє. Запорукою успіху є сплав досвіду і молодості нашої команди.
Олександр Городецький

Основні напрямки діяльності

  • Розробка програмного забезпечення для інформаційних технологій проектування будівельних об'єктів.
  • Розробка BIM технології.
  • Участь в розробці нормативних документів у будівельній галузі.
  • Підвищення кваліфікації інженерів-проектувальників в області комп'ютерних технологій: навчальні курси, випуск навчальних посібників, організація семінарів та наукових конференцій.
  • Методична допомога ВНЗ у підтримці студентів.

Структура

ТОВ «ЛІРА САПР»

Розробка, впровадження та супровід САПР, прямі поставки продукції.

ТОВ «СОФОС»

Розробка і супровід САПР, дистрибуція та прямі поставки продукції. Освітня діяльність, професійна сертифікація користувачів.

ТОВ «ЛІРА проект»

Проектна організація. Науково-технічний супровід, розрахунок і проектування об'єктів різного ступеня складності.

Ми усвідомлюємо потреби клієнтів, завдяки тісному зв'язку з нашими користувачами, які для нас як земля для Антея.
Олександр Городецький

Галузеві об'єднання та визнання

Ми є учасниками та активно взаємодіємо з провідними спільнотами будівельної та IT-індустрії. Членство в асоціаціях дозволяє нарощувати наш професійний рівень і підвищувати якість обслуговування наших клієнтів. Участь в єдиному інформаційному просторі з обміну досвідом серед професіоналів індустрії сприяє ефективному досягненню цілей компанії. Розвиваючись, ми хочемо відповідати вимогам наших Замовників і забезпечувати високий рівень сервісу.