Вакансії

Ми - інженери, які працюють для інженерів, і ми вирішуємо їх проблеми набагато раніше, ніж ті навіть з'являться. Ось чому наша робота ніколи не буває нудною! Якщо ви висококваліфікована, розумна, практична людина, готові глибоко вникати в складні завдання та наполегливо працювати разом з провідною компанією, приєднуйтесь до нас!

Senior C++ developer (Win32)

Ми шукаємо висококваліфікованого інженера-програміста, який приєднався б до нашої команди досвідчених розробників передового програмного забезпечення для розрахунку та проектування будівельних конструкцій.


Як буде виглядати ваша робота

Ви будете брати участь в проектуванні та розробці кращого в своєму роді програмного забезпечення для розрахунку та проектування будівельних конструкцій з багатим графічним інтерфейсом, складними алгоритмами та славною історією.

Що ми очікуємо від кандидата

Ступінь бакалавра комп'ютерних наук / інженерної справи, більше 5 років досвіду програмування на C ++, знайомство зі стандартною бібліотекою C і C ++.

Здатність підтримувати та вдосконалювати старі вихідні тексти. Відмінні знання архітектури мови C ++ і навички написання вихідного коду на C ++. Знання MFC - обов'язково. Досвід роботи з пам'яттю. Досвід роботи з Win32 API та багатопоточністю. Вміння працювати самостійно та з іншими членами команди. Здатність самостійно вивчати будівельні інженерні дисципліни, читати будівельні норми і правила та писати програми для їх автоматизації. Досвід програмування в суміжних технологіях і вміння налагоджувати та програмувати складну логіку - перевага. Досвід роботи з графічним інтерфейсом користувача - перевага. Досвід роботи з COM, C#, VB, js, html - перевага.