САПФІР-3D - Версія для вивчення

Програмне забезпечення для проектування конструкцій LIRALAND Group

САПФІР-3D «Версія для вивчення» - безкоштовна версія програмного комплексу для широкого кола потенційних користувачів (архітекторів, конструкторів), а також студентів, які вивчають ці спеціальності.

«Версія для вивчення» - це живе втілення безпрецедентної практики БЕЗКОШТОВНОГО поширення програмного продукту, який володіє ПОВНИМ функціоналом професійного комерційного комплексу для вирішення архітектурних задач!

Основне призначення «Версії для вивчення» - надати потенційним користувачам і студентам можливість ознайомитися з програмним комплексом, а також вивчити його у всіх деталях, як в рамках університетського курсу, так і самостійно.

«Версія для вивчення» дозволяє зберігати результати проектування в файли для подальшого використання в ході подальших сеансів роботи над проектом. Збереженими результатами можна обмінюватися з товаришами. Формати файлів сумісні тільки з Академічною версією. Порядок роботи з моделлю продемонстрований на рисунку.

«Версія для вивчення» дозволяє вивести на друк графічні матеріали, проектну документацію по проекту*. Можна роздрукувати загальний вид будівлі, фасади, розрізи і плани поверхів, а також специфікації: відомості колон, балок, інших конструктивних елементів.

* - Креслення планів, фасадів, розрізи, специфікації та інші зображення при виводі на друк позначаються написом «Версія для вивчення".

Результати просторового моделювання об'єктів дизайну, будівництва та архітектури можуть бути експортовані в файли популярних форматів: DXF, 3DS, IFC, POV. Це дозволяє передати моделі в популярні САПР, архітектурні програми і програми рендеринга, наприклад: ZWCAD, AutoCAD, ArchiCAD, Allplan, 3ds Max, POV-Ray. Довільні зображення проектованого об'єкту можуть бути експортовані в растрові файли з високою роздільною здатністю, придатною для поліграфії.

«Версія для вивчення» дозволяє експортувати об'ємне або аналітичне представлення архітектурної моделі невеликого об'єкту** у форматах IFC або LiraKM.

** - В якості невеликих об'єктів розглядаються малоповерхові будівлі (до 3-х поверхів): котеджі, малі архітектурні форми.

Для подальшого міцнісного розрахунку та аналізу напружено-деформованого стану конструкції в спеціалізованих розрахункових комплексах, таких як ПК ЛІРА-САПР, «Версія для вивчення» формирует файл формата S2L*** без ограничения сложности расчетных схем.

*** - Файли у форматі S2L, створені в САПФІР-3D «Версія для вивчення», можуть бути імпортовані тільки в Академічну або демонстраційну версію ПК ЛІРА-САПР

Обмеження:

  1. САПФІР-3D «Версія для вивчення» не сумісна по формату файлів з комерційною версією ПК САПФІР-3D.
  2. На кресленнях присутній напис «Версія для вивчення».

Окремо встановлювати версію не потрібно, вона міститься в дистрибутиві демонстраційній версії ЛІРА-САПР.

Демо


Повернутися в розділ