Демонстраційна версія ЛІРА-САПР

Оцініть можливості програмного комплексу для розрахунку, проектування, моделювання процесів життєвого циклу будівельних конструкцій.


Завантажити демо

Демонстраційна версія надає доступ до всіх елементів призначеного для користувача інтерфейсу, знайомить з усіма новими режимами роботи програми, дозволяє створювати без істотних обмежень розрахункові схеми будівель, споруд, конструкцій різного призначення. При цьому збереження і розрахунок можливі тільки для тих задач, які не виходять за рамки обмежень, встановлених для демонстраційних проектів.

Демонстраційна версія ПК ЛІРА-САПР 2024 дозволяє ознайомитися з системою документування результатів розрахунків і технологією створення оновлюваних книг звітів, а також містить повну довідкову систему про програмний комплекс і оновлений набір навчальних прикладів з покроковими описами роботи користувача.

До складу входить версія для вивчення САПФІР-3D 2024, що включає системи сапфір-конструкції, сапфір-збк, панельні будівлі, армокам'яні конструкції, сталезалізобетон, конструктор перерізів, сапфір-генератор, які функціонують з мінімальними обмеженнями.

ЛІРА-CАПР 2024

Нові можливості

Допустимі розрахунки

  • Статичний розрахунок конструкції - можливий на всі види навантажень
  • Динамічний розрахунок - модальний аналіз конструкції (отримання форм і частот власних коливань)
  • Аналіз загальної стійкості конструкції
  • Обчислення головних і еквівалентних напружень по різних теоріях міцності
  • Обчислення розрахункових сполучень зусиль (РСЗ)
  • Обчислення розрахункових сполучень навантажень (РСН)
  • Обчислення навантажень на фрагмент
  • Обчислення осадок і коефіцієнтів пружної основи (система «ҐРУНТ»)
  • Демонстраційні розрахунки залізобетонних перерізів (із застосуванням визначених класів бетону та арматури) і сталевих перерізів (з використанням демонстраційної сталі), а також розрахунок кам'яних і армокам'яних конструкцій (із застосуванням наперед визначених характеристик кладки та сітчастої арматури)
Допустимі розрахунки

Обмеження демонстраційної версії

Типи жорсткостей: стандартні (прямокутник і кільце), будь-які металеві, а також жорсткості, задані чисельним описом

до 1000

кількість вузлів розрахункової схеми

до 1000

кількість елементів розрахункової схеми

до 4-х

кількість завантажень

Перегляд файлів

Демонстраційна версія може використовуватися також як універсальна програма перегляду проектів, порахованих у повних версіях програмного комплексу ЛІРА-САПР, так як дозволяє переглядати і документувати результати для будь-яких попередньо вирішених задач довільної складності та розмірності.

Універсальна програма перегляду проектів