Юридична інформація

Програмне забезпечення для проектування конструкцій LIRALAND Group

Інтелектуальна власність


Компанія ЛІРА САПР володіє торговими марками ЛІРА, ЛІРА-САПР, МОНОМАХ-САПР, ЕСПРІ у країнах: Україна, Білорусь, Казахстан, країни Балтії, Франція та ін.


Компанія ЛІРА САПР має авторські та майнові права на програмні комплекси ЛІРА-САПР, МОНОМАХ-САПР, ЕСПРІ. Компанія СОФОС володіє авторськими та майновими правами на програмний комплекс САПФІР.
Науковий керівник О.С. Городецький має авторські та майнові права на ПК Ліра (базовий варіант), який лежить в основі програмних комплексів: Ліра 9.6, 9.4, 9.2, 9.0


Сертифікація

Програмні комплекси ЛІРА-САПР та МОНОМАХ-САПР сертифіковані ФЕДЕРАЛЬНОЮ АГЕНЦІЄЮ ЗА ТЕХНІЧНИМ РЕГУЛЮВАННЯМ І МЕТРОЛОГІЇ.


Програмний комплекс ЛІРА-САПР пройшов верифікацію у РААСН.


Компанії ЛІРА САПР, СОФОС мають сертифікати авторизованого розробника Autodesk, учасника Академії будівництва України, Асоціації "Український Центр Сталевого Будівництва" та ін.


Договір публічної оферти

Цей договір публічної оферти полягає між продавцем з одного боку і Покупцем, будь-якою особою, яка акцептувала цю пропозицію, з іншого.


Ліцензування

Використання програмного забезпечення ЛІРА-САПР, МОНОМАХ-САПР, САПФІР-3D, ЕСПРІ (комерційних, демонстраційних, для вивчення та вільнорозповсюджуваних версій) регулюється умовами, що додаються під час їх завантаження та/або встановлення ліцензійної угоди з кінцевими користувачами.