Oleg1982 (Всі повідомлення користувача)
Форум пользователей программных комплексов ЛИРА-САПР, МОНОМАХ-САПР, САПФИР-3D, ЭСПРИ
У зв'язку з великою кількістю неіснуючих підписок на оновлення форуму була проведена очистка. Якщо ви перестали отримувати повідомлення з оновленнями, прохання провести підписку знову.
Помогите, не считает по американским нормам IBC-2000, как правильно задать углы и параметры, не считает по IBC-2000 помогите правильно задать углы и параметры
Помогите, не считает по американским нормам IBC-2000, как правильно задать углы и параметры, не считает по IBC-2000 помогите правильно задать углы и параметры

