Габарити Pz для умовного фундаменту

Доброго дня! Як правильно потрібно  задавати розміри контур Pz для системи ГРУНТ при розрахунку осадки палевого фундаменту як умовного фундаменту:- По ширині ростверка і програма автоматично визначить ширину умовного фундаменту по вибраному нормативу?- Чи потрібно контур навантаження Pz задавати як для площі умовного фундаменту на відмітці вістря паль?  

У зв'язку з великою кількістю неіснуючих підписок на оновлення форуму була проведена очистка. Якщо ви перестали отримувати повідомлення з оновленнями, прохання провести підписку знову.
Сторінки: 1
RSS
Габарити Pz для умовного фундаменту
 
Доброго дня! Як правильно потрібно  задавати розміри контур Pz для системи ГРУНТ при розрахунку осадки палевого фундаменту як умовного фундаменту:
- По ширині ростверка і програма автоматично визначить ширину умовного фундаменту по вибраному нормативу?
- Чи потрібно контур навантаження Pz задавати як для площі умовного фундаменту на відмітці вістря паль?  
 
Добрый день, Rostyslav_IF

На эту тему есть видео, в котором рассмотрена модель условного фундамента https://youtu.be/OVh4m5IkUgs

С уважением, Алексей Тищенко
 
Дякую за відповідь! Чи правильно я зрозумів:
1)Для передачі навантаження Pz із ВІЗОРа в ГРУНТ необхідно моделювати пластини з габаритами умовного фундаменту на рівні нижніх кінців паль (визначених відповідно до нормативного документу), а не по габаритах ростверків (так як вони можуть відрізнятись). Величина навантаження при цьому задається як відношення навантаження до площі умовного фундаменту.
2) Для імпортування навантаження в ГРУНТ з DXF необхідно контур умовного фундаменту також задавати по габаритах відповідно до нормативного документу, а не по ростверках.
 
1) Да, если в модели условного фундамента Вы создаете так же сваи стержневыми элементами.
2) Способ который Вы привели во вложении предполагает, что вся податливость свайного основания переноситься в уровень ростверка и в такой модели свай не создаются. Т.е. габарит ростверка будет совпадать с условным фундаментом.

С уважением, Алексей Тищенко
 
Мене якраз цікавив спосіб приведений з вкладення, так як не знайшов в довідці програми необхідної інформації і було не зрозуміло чи моделювати габарити Pz по габаритах умовного фундаменту чи моделювати ростверк і програма сама по даних грунтів та довжині паль визначить його габарити. + по епюрі Сігма_п в системі ГРУНТ побачив що  програма не визначає його автоматом, навіть з урахуванням того що по ДБН вона автоматично додає вагу грунту в межах умовного фундаменту до навантаження.

Отже: при характеристиці навантаження "палевий фундамент" (див. вкладення) габарити навантаження Pz (габарити ростверка) повинні бути змодельовані по габаритах умовного фундаменту визначених по відповідному нормативному документу.

Дякую за приділений час!
Сторінки: 1
Читають тему (гостей: 1)