Оформлення документації

Доброго дня.Вирішив почати вивчати САПФІР. Тому виникають деякі питання. Ознайомлення вирішив почати з можливостей налаштування кінцевого вигляду креслень, тобто можливостей оформлення аркушів. Сам працюю в Revit, отже мимоволі йде порівняння можливостей програм.1. Чи можливо відкорегувати основний напис під вимоги організації? А саме:1.1. Вирівнювання заголовків по центру клітинки.1.2. Розмір шрифту в клітинках1.3. В полі назви фірми вставити зображенняДодаю зображення, того як мені потрібно, щоб основний...

У зв'язку з великою кількістю неіснуючих підписок на оновлення форуму була проведена очистка. Якщо ви перестали отримувати повідомлення з оновленнями, прохання провести підписку знову.
Сторінки: 1
RSS
Оформлення документації, Редагування основного напису. Товщини ліній
 
Доброго дня.

Вирішив почати вивчати САПФІР. Тому виникають деякі питання. Ознайомлення вирішив почати з можливостей налаштування кінцевого вигляду креслень, тобто можливостей оформлення аркушів. Сам працюю в Revit, отже мимоволі йде порівняння можливостей програм.

1. Чи можливо відкорегувати основний напис під вимоги організації? А саме:
1.1. Вирівнювання заголовків по центру клітинки.
1.2. Розмір шрифту в клітинках
1.3. В полі назви фірми вставити зображення
Додаю зображення, того як мені потрібно, щоб основний напис виглядав.


2. Налаштування товщин ліній. Я так зрозумів, що товщини ліній призначаються відповідним номером товщини, тобто 1 - це якась товщина, 2 - інша товщина і т.д. Та чи можливо десь побачити список відповідності товщин ліній присвоєним номерам, а також відкорегувати ці товщини. (вибачаюсь за заплутане вираження думки). Мені необхідно : 1 - 0,05 мм, 2 - 0,15 мм, 3 - 0,3 мм і т.д.

Можливо я щось не так розумію. Чи є якісь навчально-методичні матеріали по САПФІРУ?
 
Цитата
Олексій Бережний написав:
2. Налаштування товщин ліній.

У САПФiР  саме такий принцип, як в Ревiт.
Тобто, е параметр "Вес линии", е масштаб зображення, та е таблиця вiдповiдностi веса та масштаба певнiй товщинi.
Детальнiше про це можна прочитати:

https://help.liraland.com/891/3044/
 
Цитата
Олексій Бережний написав:
1. Чи можливо відкорегувати основний напис під вимоги організації? А саме:
Сам собі відповідаю) Знайшов html файли, які відповідають за основний напис
C:\Users\Public\Documents\SAPFIR\SAPFIR 2017\Service\Drafts\MainForm
Буду їх редагувати під себе

Якщо є інший метод досягнути результату, буду вдячний за підказки
 
Цитата
Олексій Бережний написав:
C:\Users\Public\Documents\SAPFIR\SAPFIR 2017\Service\Drafts\MainForm
Буду їх редагувати під себе

Це найбiльш дiевий метод, рекомендований розробниками.

Обов'язково збережiть копiю власноруч розроблених файлiв, щоб накатувати пiсля оновлень та переiнсталяцiй.
Сторінки: 1
Читають тему (гостей: 1)