Історія версій
LIRA-FEM

Удосконалення у взаємодії з Rhino (Grasshopper)

Змінено: 26.01.2025 18:56:07

Адаптація плагіну для інтеграції LIRA-CAD 2025 з Rhino 8 (Grasshopper)


Адаптовано плагін для двосторонньої інтеграції між LIRA-CAD 2025 і Rhino 8 (Grasshopper). Ця технологія дозволяє не тільки імпортувати складні геометричні форми з Grasshopper та перетворювати їх на конструктивні об'єкти LIRA-CAD, але й виконувати зворотну передачу даних. Конструктивні об'єкти LIRA-CAD можуть бути основою для створення геометрії в Grasshopper, що дозволяє враховувати реальне розташування елементів конструкції та використовувати їх геометрію для точного моделювання додаткових частин будівлі в Grasshopper.

Взаємодія з Rhino, Revit і Archicad

Взаємодія з Rhino, Revit і Archicad

Взаємодія між LIRA-CAD, Rhino, Revit та Archicad


Забезпечено підтримку взаємодії між Rhino 8 (Grasshopper), Revit (Rhino.Inside.Revit), Archicad (Archicad Live Connection) та LIRA-CAD (Генератор). Ця інтеграція дозволяє працювати з єдиною моделлю та забезпечувати узгодженість даних на всіх етапах проектування.

Нові можливості плагіну:

  • SapfirUpdate

    Цей нод дозволяє оновлювати модель у LIRA-CAD лише за запитом, що корисно при роботі з великими проектами, де постійне оновлення може знижувати продуктивність.

  • LoadPnt2

    Цей нод створює зосереджені навантаження із заданим напрямом та інтенсивністю, що визначаються взаємним розташуванням двох точок. Навантаження формується між відповідними точками входу, а його величина та напрямок залежать від відстані між ними.

  • LoadArea

    Нод для створення нерівномірно розподіленого навантаження з можливістю задання довільного контуру та врахування отворів у зоні навантаження.

  • LoadLine

    Дозволяє задавати лінійні навантаження з керованим напрямком вектора. Навантаження може бути нерівномірним, а кут його застосування регулюється вектором напрямку. Вказується, на які об'єкти буде прикладено дане навантаження.

  • LoadPnt

    Нод для задання точкових навантажень, де користувач визначає координати точки прикладання, напрямок вектору сили та величину інтенсивності впливу.