Програма для розрахунку балок

ПК ЛІРА-САПР ідеально підходить для розрахунку балок. В програмі реалізовано лінійний та нелінійний розрахунок балок.

Розрахунок балок

Балочна система в САПФІР
Балочна система в САПФІР

ПК ЛІРА-САПР це програма для розрахунку різних конструкцій будівель та споруд, у тому числі і балок. У програмі реалізовано як лінійний, так і нелінійний розрахунок балок. Результатом розрахунку балок є наступні зусилля: поздовжнє зусилля N, перерізуюча сила Q і згинальний момент M по всіх напрямках (залежно від ознаки схеми).

stk

Процесор лінійний

Статичний аналіз, бібліотека скінченних елементів, повний динамічний аналіз, поверхові (вузлові) спектри відгуку, сейсміка, пульсація вітру, суперелементи. Входить в усі стандартні конфігурації ПК ЛІРА-САПР.

stk

Процесор нелінійний

Інженерна нелінійність, фізична нелінійність, конструктивна нелінійність, геометрична нелінійність, pushover analysis

Епюра My в елементах балочної клітки

Епюра My в елементах балочної клітки

У ПК ЛІРА-САПР можна виконувати розрахунок сталевих та залізобетонних балок. Програма обчислить зусилля та виконає перевірку та підбір перерізу (для сталевих балок), або перевірку заданого армування чи підбір теоретичної арматури (для залізобетонних балок).

arm

Розрахунок залізобетонних конструкцій

Підбір площ перерізу арматури відповідно до чинних у світі нормативів. АРМ-САПР входить до всіх стандартних конфігурацій ПК ЛІРА-САПР.

stk

Розрахунок металевих конструкцій

Підбір перерізів елементів сталевих конструкцій та перевірку заданих перерізів та вузлів відповідно до чинних у світі нормативів. Входить в усі стандартні конфігурації ПК ЛІРА-САПР.

Image Description

Розрахунок ЗБ балки з урахуванням фізичної нелінійності

Процедура задання характеристик фізичної нелінійності матеріалів з урахуванням повзучості бетону та процедура задання параметрів арматури; формування таблиці моделювання нелінійних завантажень.

Олексій Каманін. Lira Sapr Сталева балка. Конструктивний розрахунок (російською)
Олексій Каманін. Lira Sapr. Залізобетонна балка. Конструктивний розрахунок (російською)

Оцініть можливості

Якщо у вас все ще є сумніви, завантажте демонстраційну версію та спробуйте або зв'яжіться з нашою службою підтримки для отримання більш детальної інформації.

Демонстраційна версія або Запросити онлайн-презентацію