Програма для розрахунку рами

ПК ЛІРА-САПР ідеально підходить для розрахунку пласких і просторових рам. В програмі реалізовано лінійний та нелінійний розрахунок рамних конструкцій.

Розрахунок плоскої рами

3D модель рами
3D модель рами

ПК ЛІРА-САПР це програма для розрахунку різних конструкцій будівель та споруд, у тому числі і плоскої рами. У програмі реалізовано як лінійний, так і нелінійний розрахунок рамних конструкцій. Результатом розрахунку плоскої рами є наступні зусилля: поздовжнє зусилля N, перерізуюча сила Q і згинальний момент M по всіх напрямках (залежно від ознаки схеми).

Розрахунок просторової рами

3D модель просторової рами

3D модель просторової рами

У ПК ЛІРА-САПР можна виконувати розрахунок просторової рами. Реалізовано лінійний та нелінійний розрахунок просторових каркасів. Результатом розрахунку просторового каркасу є зусилля у стержнях та напруги у пластинах по всіх напрямках.

stk

Процесор лінійний

Статичний аналіз, бібліотека скінченних елементів, повний динамічний аналіз, поверхові (вузлові) спектри відгуку, сейсміка, пульсація вітру, суперелементи. Входить в усі стандартні конфігурації ПК ЛІРА-САПР.

stk

Процесор нелінійний

Інженерна нелінійність, фізична нелінійність, конструктивна нелінійність, геометрична нелінійність, pushover analysis

Результати підбору арматури
Результати підбору арматури

У ПК ЛІРА-САПР можна виконувати розрахунок сталевих та залізобетонних рам. Програма обчислить зусилля та виконає перевірку та підбір перерізу (для сталевих елементів рами), або перевірку заданого армування чи підбір теоретичної арматури (для залізобетонних елементів рами).

arm

Розрахунок залізобетонних конструкцій

Підбір площ перерізу арматури відповідно до чинних у світі нормативів. АРМ-САПР входить до всіх стандартних конфігурацій ПК ЛІРА-САПР.

stk

Розрахунок металевих конструкцій

Підбір перерізів елементів сталевих конструкцій та перевірку заданих перерізів та вузлів відповідно до чинних у світі нормативів. Входить в усі стандартні конфігурації ПК ЛІРА-САПР.

Олексій Каманін. Проектування одноповерхової промислової будівлі в Lira Sapr (Цикл відеоуроків) (російською)
Еміль Біккінін. Задача 1 Розрахунок рами ЛІРА-САПР (російською)
Олександр Брянцев. Онлайн курс. Розрахунок будівлі з металевим каркасом у програмному комплексі ЛІРА САПР (російською)
Олександр Брянцев. Розрахунок будівлі в залізобетонному каркасі у програмному комплексі ЛІРА САПР (Цикл відеоуроків) (російською)

Оцініть можливості

Якщо у вас все ще є сумніви, завантажте демонстраційну версію та спробуйте або зв'яжіться з нашою службою підтримки для отримання більш детальної інформації.

Демонстраційна версія або Запросити онлайн-презентацію