Програма для розрахунку цивільних споруд

ПК ЛІРА-САПР ідеально підходить для розрахунку цивільних будівель та споруд. Наш розрахунковий комплекс використовується для розрахунку житлових будинків, офісних будівель, торгових центрів, аеропортів, тощо.

Розрахунок цивільних будівель

Скінченно-елементна модель готелю
Скінченно-елементна модель готелю

У ПК ЛІРА-САПР можна виконувати розрахунок цивільних будівель. Програма дозволяє виконувати лінійний та нелінійний розрахунок будівлі на впливи різних типів навантажень, у тому числі динамічних.

stk

Процесор лінійний

Статичний аналіз, бібліотека скінченних елементів, повний динамічний аналіз, поверхові (вузлові) спектри відгуку, сейсміка, пульсація вітру, суперелементи. Входить в усі стандартні конфігурації ПК ЛІРА-САПР.

stk

Процесор лінійний

Інженерна нелінійність, фізична нелінійність, конструктивна нелінійність, геометрична нелінійність, pushover analysis

Результати підбору армування

Результати підбору армування

У ЛІРА-САПР також можна виконати розрахунок залізобетонних, сталевих чи армокам'яних конструкцій цивільних будівель. У програмі реалізовано відповідні модулі для виконання розрахунку конструювання.

arm

Розрахунок залізобетонних конструкцій

Підбір площ перерізу арматури відповідно до чинних у світі нормативів. АРМ-САПР входить до всіх стандартних конфігурацій ПК ЛІРА-САПР.

stk

Розрахунок металевих конструкцій

Підбір перерізів елементів сталевих конструкцій та перевірку заданих перерізів та вузлів відповідно до чинних у світі нормативів. Входить в усі стандартні конфігурації ПК ЛІРА-САПР.

arm

Кам'яні та армокам'яні конструкції

Створення 3D моделі багатоповерхової будівлі з армокам'яних конструкцій з урахуванням наявності залізобетонних включень (пояси, сердечники). Виконання розрахунку з підбором сіток армування кладки.

Проекти користувачів ЛІРА-САПР в області "Цивільні будівлі"

Image Description

Готельний комплекс «HILTON»

Складність фундування будівлі полягала у наявності підземних вод і м'якопластичних глин і пісків в основі будівлі, а й у неприйнятних конструктивних рішеннях комплексу, що викликають суттєвий перекіс.

докладніше про проект
Image Description

Бізнес центр «101 TOWER»

Модель містить 679 107 вузлів і 935 707 елементів. Діафрагми, плита ростверку та плити перекриття моделюються трикутними та чотирикутними скінченними елементами оболонки. Балки та колони моделюються стержневими скінченними елементами.

докладніше про проект

Оцініть можливості

Якщо у вас все ще є сумніви, завантажте демонстраційну версію та спробуйте або зв'яжіться з нашою службою підтримки для отримання більш детальної інформації.

Демонстраційна версія або Запросити онлайн-презентацію