Програма для розрахунку промислових споруд

ПК ЛІРА-САПР ідеально підходить для розрахунку промислових будівель та споруд. Наш розрахунковий комплекс використовується для розрахунку промислових цехів, силосів, бурових платформ, витяжних труб, тощо.

Розрахунок промислових будівель

3D модель градирні
3D модель градирні

У ПК ЛІРА-САПР можна виконувати розрахунок промислових будівель. Програма дозволяє виконувати лінійний та нелінійний розрахунок будівлі на впливи різних типів навантажень, у тому числі і динамічних.

stk

Процесор лінійний

Статичний аналіз, бібліотека скінченних елементів, повний динамічний аналіз, поверхові (вузлові) спектри відгуку, сейсміка, пульсація вітру, суперелементи. Входить в усі стандартні конфігурації ПК ЛІРА-САПР.

stk

Процесор нелінійний

Інженерна нелінійність, фізична нелінійність, конструктивна нелінійність, геометрична нелінійність, pushover analysis

Результати розрахунку градирні

Результати розрахунку градирні

У ЛІРА-САПР також можна виконати розрахунок залізобетонних, сталевих, сталезалізобетонних або армокам'яних конструкцій промислових будівель. У програмі реалізовано відповідні модулі для виконання розрахунку конструювання.

arm

Розрахунок залізобетонних конструкцій

Підбір площ перерізу арматури відповідно до чинних у світі нормативів. АРМ-САПР входить до всіх стандартних конфігурацій ПК ЛІРА-САПР.

stk

Розрахунок металевих конструкцій

Підбір перерізів елементів сталевих конструкцій та перевірку заданих перерізів та вузлів відповідно до чинних у світі нормативів. Входить в усі стандартні конфігурації ПК ЛІРА-САПР.

steel_concrete

Сталезалізобетон

Розрахунок конструкцій зі сталезалізобетонних елементів - колон та балок з різними конфігураціями жорсткої арматури. Підбір гнучкої арматури в заданих сталезалізобетонних перерізах. Додаткова спеціалізована розрахунково-графічна система для розрахунку сталезалізобетонних конструкцій у програмному комплексі ЛІРА-САПР.

arm

Кам'яні та армокам'яні конструкції

Створення 3D моделі багатоповерхової будівлі з армокам'яних конструкцій з урахуванням наявності залізобетонних включень (пояси, сердечники). Виконання розрахунку з підбором сіток армування кладки.

Проекти користувачів ЛІРА-САПР в області "Промислові будівлі"

Image Description

Богучанська ГЕС

Моделювання основи греблі за допомогою спеціальних КЕ – односторонніх елементів тертя. Водозливна секція шириною 30 м з двома водозливними прольотами шириною у світлі по 10 м розташована в русловій частині бетонної гравітаційної греблі на скельній основі.

докладніше про проект
Image Description

Силос для зберігання цементу

Особливість силосу - наявність усередині об'єму 5 відсіків для роздільного зберігання цементів різних марок та гіпсу. Загальна висота – 26 м. Діаметр – 10м. Загальний об'єм силосу ~1700м3

докладніше про проект

Оцініть можливості

Якщо у вас все ще є сумніви, завантажте демонстраційну версію та спробуйте або зв'яжіться з нашою службою підтримки для отримання більш детальної інформації.

Демонстраційна версія або Запросити онлайн-презентацію