Конструктор перерізів КС-САПР

Програмне забезпечення для проектування конструкцій LIRALAND Group

Система КС САПР застаріла. В ЛІРА-САПР 2018 була розроблена нова система конструктор перерізів

Система призначена для формування перерізів довільної конфігурації. Містить процесор для обчислення осьових, згинальних, крутильних, зсувних і пластичних жорсткістних характеристик та побудови ізополів напружень по заданих зусиллях.


Система КС-САПР представляє собою спеціалізоване графічне середовище та містить інструменти для формування перерізів довільної конфігурації. Система забезпечена процесором для обчислення їх осьових, згинальних, крутильних, зсувних та пластичних характеристик. Надається можливість конструювати складні перерізи, складені із простих. Допускається імпорт стандартних профілів із системи РС-САПР. Для отримання перерізу довільної форми використовуються булеві операції складання та віднімання плоских фігур.


КС-САПР інформаційно пов'язана із системою ВІЗОР-САПР. Створений переріз можна експортувати у ВІЗОР-САПР та присвоїти його відповідному елементу. Існує також можливість імпортувати до КС-САПР зусилля, отримані після розрахунку. Це дозволяє отримати картину розподілу напружень по перерізу – нормальних, дотичних, головних та еквівалентних.

Система КС САПР застаріла. В ЛІРА-САПР 2018 була розроблена нова система конструктор перерізів